WTZ Aktywnych na pomoc działa pełną parą! Oto przegląd naszych prac

Jest już wrzesień 2020. Rok nie był ciekawy. Długo siedzieliśmy w domach i instruktorzy jedynie na łączach online spotykali się z naszymi beneficjentami. W pracowniach ceramicznej, rękodzieła artystycznego, zaradności życiowej z edukacją ekologiczną uczestnicy uczą się pomimo utrzymującej się pandemii koronawirusa  wykonywać  oryginalne dzieła sztuki. 

W maskach, przyłbicach i w oparach płynu dezynfekującego szyją, lepią, malują, szlifują i marzą o lepszym jutrze i kolejnych wycieczkach do Zakopanego…

Takie rzeczy tylko w naszych pracowniach:

Pracownia Ceramiki – instruktor Pani Iza Moroz-Janiszewska
Jajecznie przed Wielkanocą…

Ale najpiękniejsze rzeczy to tylko u najkochańszej Pani Agnieszki Batura-Baturewicz, bo tu wszyscy nasi uczestnicy czują się najlepiej bez dwóch zdań!!!

Przedświątecznie 🙂
Ach…

W tym roku dołączyła do nas na etacie Pani Małgosia Lizurej, wcześniej bezinteresownie udzielała się od początków istnienia Stowarzyszenia, pracowała w zarządzie, a wcześniej pomagała w WTZ jako wierna wolontariuszka! Dziś prowadzi pracownię zaradności życiowej z edukacją ekologiczną.

Lawenda na mole żali… ;))))
Lawendowe saszetki na mole i piękne poduchy się szyją w pracowni zaradności życiowej z edukacją ekologiczną, którą prowadzi Pani Małgosia Lizurej

Podusze już się tu pięknie szykują na kanapę, bo we współpracy wszystko można zrobić lepiej …

Zapraszamy do współpracy – kontakt tel. 533 542 212